• spokojená rodina

 •                  cíle do budoucna

 •       láska

 •     harmonické partnerství

 •           pevné zdraví
 •                  štěstí

 •                    krásná zahrada

 •                   uznání

 •   blízcí přátelé
 •                 radost

 •   spokojenost v zaměstnání
 •              prosperita

 •          šťastné děti

 • krásný domov


Feng-Shui a bydlení


Feng-Shui je staré čínské učení, které pozoruje a zkoumá vliv okolního prostření na člověka. Jeho základní myšlenkou je, že naším prostředím protéká životní energie, která má významný vliv na naše myšlení a pocity. Uspořádání prostředí ovlivňuje její tok a to způsobuje, že se na některých místech se cítíme lépe, než jinde.

 Cílem Feng-Šuej je usměrňovat tok energie čchi a dávat tak lidem v domácím či pracovním prostředí více klidu, svěžesti a životního elánu.

 Feng-shui, Feng-shuej, Feng-šuej, Feng-šu, Feng-shu, či Feng-šui...?? Všechna pojmenování jsou možná, jelikož v Číně existovalo velké množství různých škol s různými pojmenováními.

 

 

 Jaké je bydlení podle Feng-Shui?


Tak na tuto otázku mohu poskytnout zcela autentickou odpověď. V rámci praktikování Feng-Shui, jsem postavila vlastní dům, který je na pozemku nasměrován tak, že se podařilo vytvořit příznivou kombinaci letících hvězd. Vznikl tzv. šťastný hrad pro toto dvacetiletí. Takovéto nasměrování domu je velice vzácné, jelikož se málokdy z důvodu různých regulativ a nařízení podaří stavět tak, jak potřebujeme. Již od samého začátku realizace stavby šlo vše velice hladce.  


Vůbec nepochybuji o tom, že za bezproblémové stavění může Feng-shui a moje víra v něj. Stavění domu bylo stejně radostné, jako je radostné i žití v něm.  Dům vyzařuje pozitivní energii i do svého okolí. Zapadl do krajiny tak, že dokonce ani lesní zvěř nepostřehla, že se v jejím teritoriu něco změnilo. Na pozemek těsně před dům chodí srnky a celoročně tady s námi žije párek koroptviček.

 

 

Bydlení v domě podle Feng-Shui  šťastné, harmonické  a je utvořen tak, aby nás v každém směru podporoval, dotvářel a inspiroval.  Je potřeba poznat sám sebe, svoje potřeby a cíle, a potom se pokusit vytvořit pro sebe a svoji rodinu vyhovující bydlení, které s námi bude v souladu. Feng-Šuej nám může pomoci takové bydlení vytvořit.

Naše bydlení není jenom prostor, který obýváme, ale působí na něj spousta vnějších vlivů z okolí našeho domu. Ovlivňuje nás krajina, podloží, okolní zástavba, vztahy s našimi sousedy. Toto vše je nutné mít na paměti, než se rozhodneme k nějakému kroku. Nejdůležitější je to při výběru místa a pozemku pro náš budoucí dům.  Někdy se lidem po nastěhování do nového domu, začnou objevovat problémy, které předtím vůbec neznali. Zhorší se zdraví, nedostávají se finance, hroutí se nám kariéra. Toto všechno může způsobovat nevhodně postavený dům nebo byt. Právě v těchto momentech nám může Feng- Šuej efektivně pomoci.

                                                                                                   

 Analýza za pomoci odborného konzultanta , který se dokáže naladit na daný prostor a jeho obyvatele, nám může z nevýhodné situace pomoci. Je to záruka, že Feng-Shui bude dobře fungovat a získáte nestranný pohled na situaci. . Dobrý konzultant se vzdělává praxí a trvá spoustu let, než získá všechny potřebné informace.


Pomocí tzv. „nápravných prostředků", můžeme vše nepříznivé eliminovat. Proces je to náročný, ale pokud se postupuje krok za krokem, výsledek stojí za to.

Feng-Shui má své kouzlo,inspiraci a dynamiku, tak ho nechte projevit se.

 

 


Certifikát

certifikát Feng Shui